Aktualności

Już niedługo Lekarz PLUS

Już niedługo Lekarz PLUS

Program dla lekarzy, przychodni i klinik oprogramowanie medyczne

Najważniejsze funkcje aplikacji

Wizyty
Lekarz PLUS to oprogramowanie dla placówek medycznych, z którym wygodnie stworzysz opis przebiegu wizyty, uwzględniając wywiad, badania fizykalne, zalecenia i rozpoznanie. W systemie wypiszesz również dokumenty takie jak e-Recepty, e-Skierowania i e-Zwolnienia, a także sporządzisz raporty o zdarzeniach medycznych.

Pacjenci
System medyczny Lekarz PLUS pozwala na przechowywanie pełnej informacji o pacjentach - to m.in. historia wizyt, rozpoznania, wyniki badań, wydane e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia, a także zgody pacjenta oraz informacje o opiekunach.

Integracja z systemami
Lekarz PLUS to program medyczny w pełni zintegrowany z państwowymi systemami NFZ, P1, eWUŚ i ZUS. Prosta konfiguracja i automatyzacja procesów gwarantują bezpieczną, szybką i niezawodną współpracę aplikacji Lekarz PLUS i systemów państwowych.

Szablony wizyt
Dzięki wykorzystaniu szablonów możesz pracować tak szybko, jak nigdy dotąd. Twórz i modyfikuj szablony dowolnych rodzajów wizyt. Używaj wzorców dla całości wizyty lub wybranych jej etapów. Intuicyjna praca z szablonami to sposób na zdecydowanie szybszy przebieg wizyty, a więc przyjęcie większej liczby pacjentów w tym samym czasie.

Rejestracja pacjentów
Poznaj olbrzymie możliwości systemu rejestracji pacjentów, które oferuje Lekarz PLUS. Dzięki modułowi rejestracji (wykorzystującemu mechanizmy systemu rejestracji zarezerwuj.pl), zarządzanie terminami wizyt, potwierdzeniami rejestracji i przypomnieniami o wizycie jest niezwykle proste i intuicyjne.

Powiadomienia SMS
Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz m.in. prosić klientów o potwierdzenie podanego numeru telefonu lub wysyłać potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach.

Płatności online
Chcesz, by rezerwacje Twoich usług możliwe były po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego - dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

Zarządzanie placówką medyczną
Oprogramowanie medyczne Lekarz PLUS zapewnia wygodną i efektywną pracę dzięki takim funkcjonalnościom jak: szczegółowe raporty, grafiki pracy, powiadomienia SMS i e-mail dla personelu, także z poziomu smartfona.

Twoja strona www
Dzięki stronie wizytówkowej klienci łatwiej znajdą Twoją firmę i będą mogli od razu dokonać rezerwacji. Stwórz serwis samodzielnie korzystając z wygodnego szablonu, w którym łatwo dodasz grafiki, niezbędne informacje i formularz rezerwacji. Strony wizytówkowe dostępne są dla posiadaczy 12-miesięcznego abonamentu.

Baza leków
Aplikacja medyczna Lekarz PLUS posiada moduł Bazy Leków bazujący na cieszącej się zaufaniem wśród lekarzy bazie leków Pharmindex. Umożliwia on szybkie i łatwe wyszukiwanie wszystkich niezbędnych informacji o lekach, m.in. szczegółowych danych o składnikach, ich stężeniach, dawkowaniu, a nawet dostępności w aptekach i hurtowniach. Dodatkowo, moduł Bazy Leków pomaga monitorować potencjalne interakcje między lekami, co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa farmakologicznego.

Fakturowanie
Integracja z programem sprzedażowym Subiekt GT oraz systemem ERP Navireo pozwala błyskawicznie wystawiać dokumenty handlowe (fakturę, paragon, zamówienie, fakturę proformę) dla wybranych rezerwacji, a następnie wysyłać je do klientów w wiadomościach e-mail. To znacząca oszczędność czasu, ponieważ cały proces odbywa się automatycznie, według wskazanych przez Ciebie kryteriów. Dokumenty mogą być tworzone w momencie pojawienia się rezerwacji, zmiany jej statusu lub po dokonaniu przez klienta płatności.

nasi partnerzy