Aktualności

Sello NX już w sprzedaży

Sello NX już w sprzedaży

Sello NX, czyli nowa odsłona systemu Sello, trafiła do sprzedaży. Program pomaga zarządzać internetową sprzedażą towarów, a dzięki integracji z firmami kurierskimi – także obsługą wysyłek. Automatyzuje powtarzalne czynności, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. Zamawiając licencję dla klienta Partnerzy otrzymają rabat.

Dla kogo Sello NX

System znacząco usprawnia e-handel na Allegro, ale może też być używany, niezależnie od kanału sprzedaży, jako doskonałe narzędzie zarządzania wysyłkami. W kolejnych wersjach program będzie rozbudowywany o możliwość obsługi innych platform handlowych oraz sklepów internetowych.

Z Sello NX mogą korzystać użytkownicy systemów InsERT nexo/PRO. Jeśli klient używa już InsERT nexo/PRO i chce rozpocząć pracę z Sello NX w wersji, która wchodzi do sprzedaży, musi zaktualizować InsERT nexo/PRO do wersji 47.

Co zyskają użytkownicy Sello NX
 
Sprawna obsługa wysyłek  
Sello NX sprawdzi się jako samodzielny system obsługi wysyłek, niezależnie od sprzedaży na Allegro. Dedykowany moduł ułatwia pakowanie zakupionych towarów, można też tworzyć przesyłki w serwisie kuriera, pobierać etykiety nadawcze, a także śledzić przesyłkę na każdym etapie. System pozwala tworzyć etykiety z dowolnego miejsca w module zamówień wysyłkowych – z poziomu listy zamówień, z okna edycji zamówienia oraz z okna pakowania przesyłki. Moduł pakowania jest przystosowany do pracy z ekranami dotykowymi.  

Automatyzacja zadań 
Większość operacji wykonywanych przez Sello NX w serwisach internetowych i w samym programie można zautomatyzować. Użytkownik może rozszerzyć podstawowe funkcje i możliwości wbudowane w program przy wykorzystaniu modułu Automatyzacja nexo. Skorzysta także z funkcji Sello NX dostosowanych do współpracy z serwisami internetowymi.  

Współpraca z systemami sprzedaży 
Sello NX to program do licytacji Allegro, który współpracuje z systemami Subiekt GT i Subiekt nexo, dzięki czemu można wystawiać dokumenty sprzedaży przy minimalnym nakładzie pracy. Powiązanie z programami pozwala również prowadzić sprzedaż wielokanałową i sprawnie zarządzać stanami towarów wystawionych w różnych serwisach internetowych.  

Łatwy dostęp do danych 
W każdym momencie można łatwo i szybko dotrzeć do wszelkich informacji, zarówno dotyczących bieżącej sprzedaży, jak i historycznych – pod warunkiem, że zostały zapisane w lokalnej bazie danych. Sello NX umożliwia ich wyszukiwanie na kilka różnych sposobów. Użytkownik może skorzystać z opcji własnych widoków w zakładkach, ich rozszerzonej konfiguracji oraz kolorowania warunkowego wierszy i komórek, aby wygodnie uporządkować dane.  

Praca wielostanowiskowa 
Lokalna baza umożliwia pracę na tych samych danych wielu użytkownikom jednocześnie. Można nadać im uprawnienia zezwalające na dostęp i edycję tylko określonych danych. Istnieje również możliwość obsługi dowolnej liczby kont w serwisach internetowych, z którymi Sello NX jest zintegrowane.

Więcej informacji o możliwościach programu Sello NX można znaleźć na dedykowanej mu stronie.

W tym Sello NX jest lepsze niż Sello:

 • dostępna możliwość tworzenia własnych pluginów integracji z kurierami w laboratorium;
 • możliwość pracy bez żadnego konta sprzedaży internetowej;
 • obsługa wysyłek niezależnie od kanału sprzedaży (bez konta Allegro);
 • możliwość pobierania zamówień bez wymogu konfiguracji dostaw;
 • nowoczesna poczta e-mail, w tym z obsługą IMAP oraz autoryzacją OAuth2. Liczba kont e-mail ograniczona do 8 – rozszerzenie limitu oraz innych funkcji poprzez program Gestor nexo;
 • automatyczne wiązanie towarów z zamówień z kartoteką towarową (wymagane do wystawienia dokumentów w Subiekcie);
 • paczki są integralną częścią zamówień wysyłkowych (praca na tylko jednym module zamiast na dwóch);
 • dedykowany moduł do pakowania, przystosowany do pracy z ekranami dotykowymi;
 • możliwość tworzenia etykiet nadawczych: z poziomu listy zamówień, z poziomu edycji zamówienia, z poziomu pakowania;
 • obecnie obsługa tylko najważniejszych pól ofert internetowych (dla Allegro);
 • pełna możliwość ustawiania płatności w Subiekcie;
 • dostęp programistyczny (API, Sfera);
 • możliwość edycji pojedynczych ofert trwających bezpośrednio w oknie edycji oferty;
 • automatyczne wiązanie towarów w ofertach pobranych spoza Sello z kartoteką; towarową (wymagane do wystawienia dokumentów w Subiekcie i pilnowania stanów towarowych);
 • rozszerzona konfiguracja widoków (gridy);
 • możliwość tworzenia własnych zakładek w modułach; kolorowanie warunkowe wierszy i komórek;
 • rozszerzona możliwość automatyzacji procesów (automatyzacja nexo – niemal wszystkie funkcje programu są lub będą dostępne do zautomatyzowania);
 • galeria zdjęć – możliwość przeglądania i zarządzania zdjęciami zgromadzonymi w bazie Sello. 

nasi partnerzy