Aktualności

Zamień GT na nexo PRO - w listopadzie aż 80% taniej!

Zamień GT na nexo PRO - w listopadzie aż 80% taniej!

W listopadzie 2023 Twoi klienci mogą zamienić swoje programy InsERT GT na o wiele bardziej innowacyjne systemy linii InsERT nexo PRO aż 80% taniej. Dodatkowo otrzymają w prezencie multimedialne szkolenie krok po kroku z obsługi nowego programu, a w przypadku upgrade'u do Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy.

Zamień GT na nexo PRO - w listopadzie aż 80% taniej!

Twoi klienci nadal mogą zamienić swoje programy InsERT GT na bogatsze funkcjonalnie systemy linii InsERT nexo PRO 80% taniej. Dodatkowo otrzymają w prezencie multimedialne szkolenie krok po kroku z obsługi nowego programu, a w przypadku upgrade'u do Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy.

Promocja trwa od 2 do 30 listopada 2023, a w jej ramach w niższej cenie można nabyć także rozszerzenia do nexo PRO. Oferta skierowana jest do użytkowników programów InsERT GT, którzy zarejestrowali je nie później niż 20 października 2023 - zarówno firm, jak i biur rachunkowych. 

 

 • Zasady promocji
   
  1. Promocja trwa od 2 do 30 listopada 2023.
  2. Klienci mogą z niej skorzystać, jeśli do 20 października 2023 zarejestrowali system InsERT GT.
  3. Aby uzyskać promocyjną cenę, należy przesłać certyfikat autentyczności wraz z oświadczeniem licencjobiorcy. Jeśli klient nie posiada certyfikatu autentyczności, może zamiast niego wypełnić i wysłać oświadczenie o jego braku.
  4. Klienci mogą równolegle pracować na obecnym systemie i programie nexo PRO:firmy – przez 3 miesiące od daty rejestracji nexo PRO,
  biura rachunkowe – aż 12 miesięcy od daty rejestracji nexo PRO.
  5. Dokonując upgrade'u klient zyskuje 3-miesięczną bezpłatną opiekę posprzedażną, czyli Abonament, teleKonsultanta i e-Archiwizację.
  6. Do każdego objętego promocją programu przysługuje darmowy produkt dodatkowy - multimedialne szkolenie krok po kroku z nowego programu.
  7. W przypadku upgrade'u do Subiekta nexo PRO, klient otrzyma dodatkowo roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy (na taką liczbę stanowisk, jaką kupił i zarejestrował w ramach upgrade'u), a także szkolenie Subiekt nexo krok po kroku.
  8. Aby otrzymać darmowy produkt dodatkowy, zakupiony w ramach promocji program należy zarejestrować do 31 stycznia 2024. Po prezent można się zgłosić do 29 lutego 2024.
  9. Po rejestracji licencji objętej promocją InsERT wyśle klientowi e-mail z linkiem do strony, na której będzie mógł zgłosić się po darmowy produkt dodatkowy. Może on zostać zarejestrowany wyłącznie na podmiot (NIP), który dokonał upgrade`u do InsERT nexo PRO w trakcie trwania promocji. 
  10. Po wyborze darmowego produktu dodatkowego, InsERT dokona jego rejestracji.
  11. Promocyjny program klient może zarejestrować w dowolnym momencie.
  12. Oferta obejmuje wyłącznie licencje sprzedane przez InsERT w trakcie trwania promocji.
  13. Abonament:
 • firmy – Abonament do programu InsERT GT zostanie przeniesiony do InsERT nexo PRO; jeśli okres trwania          Abonamentu jeszcze się nie rozpoczął, zostanie przeliczony proporcjonalnie;
 • biura rachunkowe – dotychczasowy Abonament do InsERT GT nie wygaśnie, aby biuro mogło jeszcze przez kolejne miesiące pracować równolegle na systemach GT i nexo PRO.
  14. Rozszerzenia – firmy i biura rachunkowe mogą kupić rozszerzenia do promocyjnego programu nexo PRO w niższych cenach.

ZAPYTAJ O OFERTĘ !!!

nasi partnerzy